mapa

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Obec Nošovice > Aktuality

Aktuality


Výběrové řízení na pronájem Bezručovy turistické chaty na Lysé hoře

Datum konání: 31. 10. 2018

Zadání výběrového řízeníChata Prašivá Vás zve

Datum konání: 19. 9. 2018

Sasa jede_Tibet_19.9.2018.pngŽádost o vyplnění dotazníku

Datum konání: 11. 9. 2018

Vážení občané,

obracíme se na Vás jménem Ministerstva zemědělství ve spolupráci s nímž, bychom Vás chtěli požádat o vyplnění dotazníku týkající se „Plánování v oblasti vod“. Dotazník Vám zabere max. 5 minut. Výsledky těchto dotazníků pomůžou ke zjištění názorů a postojů, které zaujímá veřejnost a občané k přijatým opatřením.

Dotazník je určen jednotlivým občanům. Termín na vyplnění dotazníku je 10/9/2018

Dotazník pro občany: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScYO4pg8Y5LVWlx4xD2vesO1kWAg5rS5ZiQya-M6u1ojWIAJw/viewform

 

Ústav zemědělské ekonomiky a informací

Děkujeme za Vaši vstřícnost a vyplnění dotazníku.

 Pozvánka na Radegast den

Datum konání: 1. 9. 2018

Nošovice, 21. srpna – Radegast den, oslava správně hořkého piva Radegast, vypukne v sobotu 1. září v areálu pivovaru v Nošovicích. Pivo načepované do skla, mistrná škola čepování, exkurze pivovarem, znamenitá hudba, hořká zóna plná adrenalinu - to vše a ještě něco navíc je připraveno pro návštěvníky. Vstup na akci je zdarma a budou vypraveny speciální vlaky            a autobusy z Ostravy a Frýdku-Místku.

 

I letos bude o vše perfektně postaráno. Návštěvníci si opět vychutnají ve speciálním stanu pivo         ve skle, kde bude i Wi-Fi zdarma. Od Mistrů výčepních se dozví, jak se má správně hořké pivo Radegast čepovat a sami si to také vyzkouší. V průběhu dne si mohou zkusit pokořit několik adrenalinových disciplín v Radegast „Hořké zóně“ a také zajít na prohlídku pivovaru.

 

Velkou událostí pro hudební fanoušky bude vystoupení české folk rockové skupiny Divokej Bill. A těšit se můžou i na další hudební vystoupení známých kapel jako jsou Horkýže Slíže, Walda gang, Alkehol a Turbo. S kapelami Divokej Bill a Horkýže Slíže se mohou návštěvníci Radegast dne potkat i osobně při autogramiádách.

 

Na hlavním podiu proběhne hořký přípitek za účasti ředitele pivovaru Radegast Ivo Kaňáka a slavnostní vyhlášení vítězných projektů z programu Radegast lidem, kterými pivovar podporuje veřejně prospěšné projekty z oblasti péče o přírodní bohatství a udržitelný turismus v Beskydech. Organizátoři prozradí i absolutního vítěze veřejného hlasování - projekt, který obdrží šek na 50 000 korun.

 

Pivovarské brány se pro návštěvníky otvírají v sobotu 1. září v 11:00 hodin. Program v areálu nošovického pivovaru začíná od 11:30 hodin, končí ve 23:00 hodin. Vstup je pro všechny zdarma.  Mimořádná doprava na akci bude zajištěna vlakem z Ostravy a Frýdku-Místku přímo do areálu pivovaru a pravidelnými autobusy z Frýdku-Místku. Řidiči budou moct zdarma zaparkovat  na prostorném parkovišti nedaleké automobilky.  Odtud bude zajištěna bezplatná kyvadlová doprava do areálu pivovaru.

 Pohádkový les v Nošovicích

Datum konání: 8. 9. 2018

Pohádka.jpg

 Podpora pečujících osob v Pobeskydí

Pozvánka PPOvP - fyzioterapeut 5.9.2018

Pozvánka PPOvP - svépomocná skupina 20.8.2018Nabídka výkupu jablek

Výkup.png

 Beseda "Pozorování perseid" na Prašivé

Datum konání: 11. 8. 2018

Pozorovani perseid_11.8.2018.png

 Kulturní den SOPM

Datum konání: 12. 8. 2018

Kulturní den SOPM

 Letní kino Kamenité Vás zve

Datum konání: 4. 8. 2018

Letní kino.jpg