mapa

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Obec Nošovice > Aktuality

Aktuality


Novější 1 3 5 10 14

Daň z nemovitosti 2019

Tisková zpráva



Nabídka kuřic

Kuřice



Prevetivní projekt Policie ČR - Zabezpečte se! Chraňte majetek sobě i sousedům!

Odkaz na internetové stránky, kde jsou bližší informace

 

http://www.policie.cz/clanek/novy-preventivni-projekt-na-ochranu-majetku.aspx



Informace o možnosti přivýdělku

Nabídka přivýdělku



Chata Prašivá - informace o uzavření

Lednove zavreni chaty-page-001.jpg

 



Nabidka pracovního místa

Výběrové řízení



Obec Raškovice - Veřejná výzva na obsazení místa

Veřejná výzva - referent SŘ Raškovice.pdf



Oddělení sociálně-právní ochrany dětí - dislokace

SOCIÁLNĚ-PRÁVNÍ OCHRANA DĚTÍ SE NYNÍ NACHÁZÍ V BUDOVĚ OKRESNÍ SPRÁVY SOCIÁLNÍHO ZABEZPEČENÍ VE FRÝDKU-MÍSTKU NA ULICI PALACKÉHO 115 VE FRÝDKU-MÍSTKU

 

V návaznosti na uskutečněné stavební úpravy celého rozlehlého objektu budovy na ul. Palackého 115 ve Frýdku-Místku, kde se nachází současně některé útvary Magistrátu města Frýdku-Místku a dále také zde sídlí Okresní správa sociálního zabezpečení Frýdek-Místek, došlo od 12. prosince 2018 k nové dislokaci oddělení sociálně-právní ochrany dětí odboru sociální péče Magistrátu města Frýdku-Místku.

 

K uvedenému oddělení mají nyní klienti a ostatní občané přístup pouze hlavním vchodem do budovy Okresní správy sociálního zabezpečení situovaným z ulice Palackého (ze směru podélného parkoviště před budovou Palackého 115). Oddělení sociálně-právní ochrany se nachází  ve 2. a 3. nadzemním podlaží v části budovy Palackého 115 ve Frýdku-Místku užívané zdejší okresní správou. Úřední hodiny se nemění a jsou nadále stanoveny v pondělí od 8.00 hod. do 17.00 hod., ve středu od 8.00 hod. do 17.00 hod., ve čtvrtek od 13.00 hod. do 15.00 hod.

 

Bližší informace o umístění zmíněného oddělení získají návštěvníci přímo u vstupu v informační kanceláři okresní správy nebo na tel. 558 604 700 nebo se mohou případně telefonicky předem také informovat na recepci Magistrátu Frýdku-Místku na ul.

Palackého 115 ve Frýdku-Místku na tel. 558 609 444, případně na sekretariátu odboru sociální péče v téže budově, tel. 558 609 651.

 

Přístup na další oddělení odboru sociální péče  - oddělení sociálního poradenství pro mládež (kurátoru pro mládež), oddělení terénní práce s nezaměstnanými a rodinou, sekretariát a vedoucího odboru sociální péče Magistrátu města Frýdku-Místku zůstává stejný. Tedy přes hlavní vstup do části objektu Palackého 115 ve Frýdku-Místku, který slouží pro Magistrát města Frýdku-Místku (boční vstup situovaný od ulice Politických obětí ve Frýdku-Místku).

 

 okresní správa 1.jpg



Nabídka pracovního místa

Cedule inzerat

 



Evropou na kole

Rád bych vás informoval, že během pár dní spatří světlo světa moje nová knížka "EVROPOU NA KOLE", která navazuje na publikaci "Světem na kole", kterou už možna někteří doma máte či jste ji třeba někde viděli.

 

Pokud máte tedy o tuto novinku zájem či máte chuť někoho potěšit vánočním dárkem, budu moc rád, když právě zvolíte moji knížku.

 

Její cena je pro Vas 250,-Kc a objednat si ji můžete v objednávkovém formuláři na: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf3S--GPbI1lnZk3yrZOwe-EXZqL-hlMvmkoITZC46NZSQAXA/viewform

 

Hned začátkem prosince, tedy zavčas před Vánocemi, Vám ji moc rád osobnfě zašlu.

 

Prvních 111 objednávek bude zařazeno do slosování o vstupenky na festival Cyklocestováni a víkendový pobyt pro 2 osoby na horské chatě Prašivá (www.ChataPrasiva.cz)

 

Martin Stiller

www.cyklocestovani.cz

 

Kniha2_jpgslide.jpg

 



Novější 1 3 5 10 14

17. 1. Drahoslav

Zítra: Vladislav

Návštěvnost stránek

343084