mapa

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Obec Nošovice > Aktuality > FAJNÉ LĚTO v Nošovicích

FAJNÉ LĚTO v NošovicíchDatum konání:
15.6.2014

FAJNE LÉTO S FAJNYM PIVEM. OBLÍBENÁ AKCE MÍŘÍ DO NOŠOVIC.

 

Nošovice, 11. června 2014 – Hořké pivo, prohlídky pivovaru za snížené vstupné, chlapské soutěže, pivní akademie, ochutnávky jídel z kuchařky „Jak šmakuje Moravskoslezsko“ a bohatý doprovodný program. Takové bude Fajne léto v sobotu 14. června v pivovaru Radegast v Nošovicích. Program začíná ve 14:00 hod. a vstup je zdarma. Fajne léto je akce, kterou hostí v průběhu hlavní sezóny turisticky atraktivní místa na severní Moravě zařazené do projektu Technotrasa.

 

Tématem Fajneho leta v pivovaru Radegast bude hořké pivo. Na to, jak ho sládci v Nošovicích vaří, se mohou zájemci podívat na exkurzi pivovarem. Ta bude v rámci Fajneho léta mimořádně za sníženou cenu. „Nabídneme možnost absolvovat kompletní prohlídku včetně degustace ve vyhlídkové věži nad pivovarem či zkrácenou exkurzi bez ochutnávky,“ řekla Martina Sikorová, vedoucí Návštěvnického centra Radegast.

 

Na nošovickém Fajnem létě bude probíhat i Pivní akademie mistra výčepního Jakuba Šrubaře. Lidé se tak dozví, jak pivo správně načepovat a naplno si vychutnat jeho výraznou hořkost. Svou sílu budou moci tvrdí chlapi prověřit ve čtyřboji s příznačným názvem „Pojď na jedno“.

 

Na pódiu se představí kapela Michal Tučný Revival Band a česká rocková legenda Roman Dragoun. Své umění předvedou i akrobaté.

 

Vstup na Fajne léto v Nošovicích je zdarma. Program odstartuje ve 14 hod. a skončí úderem 18. hod.

 


24. 4. Jiří

Zítra: Marek

Návštěvnost stránek

294048