mapa

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Obec Nošovice > Aktuality > Pozvání na kytarový koncert - Š. Rak v Dobré

Pozvání na kytarový koncert - Š. Rak v DobréDatum konání:
16.5.2014

KONCERT ŠTĚPÁNA RAKA SE SYNEM JANEM MATĚJEM

Charita Frýdek-Místek Vás srdečně zve na kytarový koncertní projekt Štěpána Raka se synem Janem Matějem. Koncert se uskuteční v pátek 16. května 2014, od 18:30 hod., v kostele sv. Jiří v Dobré. Vstupné činí 140,-Kč, pro seniory a ZTP vstupné 90,-Kč. Předprodej vstupenek bude zahájen od 22. 4. na Obecním úřadě v Dobré – úřední dny, ve stánku u paní Slávky Polákové, v Knihkupectví u Jakuba v Místku nebo přímo na místě.

Štěpán Rak je významný světový kytarový virtuóz a skladatel. Celý život se věnuje hře na kytaru a se svými koncerty objíždí nejen Evropu, ale také zahrál na americkém kontinentu, v Číně a Japonsku. Své posluchače podmaňuje intenzitou prožitku, interpretačním mistrovstvím a absolutním splynutím interpreta a skladatele v jedné osobě, s duší hudby.

Štěpán Rak byl obdarován unikátní mramorovou kytarou, která je jediná na světě. Autorem této kytary je Jan Řeřicha a rád ji věnoval kytarovému mistru, který ji využívá pro KYTAROTERAPII a představil ji i na některých svých koncertech.

Přijďte si poslechnout Štěpána Raka s jeho synem Janem Matějem a prožijte tak nevšední kulturní zážitek.


24. 4. Jiří

Zítra: Marek

Návštěvnost stránek

294049