mapa

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Obec Nošovice > Aktuality > Muzikantské žně

Muzikantské žněDatum konání:
18.8.2017
Datum ukončení:
19.8.2017

Dovolte mi, abych Vás za všechny účinkující a hlavně frýdecko-místecké muzikanty a pořadatelé,  pozvala na již 18. ročník akce MUZIKANTSKÉ ŽNĚ.

Jde o  festival  převážně folk, country, bluegrass, blues, jazz aj.hudby,  který se každoročně koná v  areálu SOKOLÍK, v centru Frýdku-Místku,  vždy třetí týden v srpnu, letos  18.8. a 19.8.2017.

Za minimální vstupné proběhnou celá koncertní  vystoupení  kapely KAMELOT s Romanem Horkým a koncert Pavlíny JÍŠOVÉ s Romanou Tomáškovou a Petrou ŠANY Šanclovou .

V tomto moc pěkném prostředí,  kromě známých hvězd nabídneme plno  další dobré muziky - dalších 11 kapel - viz plakát. Je připraveno bohaté občerstvení  a country bál. Akce pokračuje  po programu posezením s muzikanty u táboráku Přineste si hudební nástroje  pozpíváme si.

 

Přijďte se pobavit, zazpívat a odreagovat se 18.a 19.8.17  do areálu Sokolík, který je u řeky ve Frýdku-Místku, vždy od 17.00 hod. Slibujeme hodnotnou muziku, přátelskou atmosféru, bohaté občerstvení. Nezapomeňte hudební nástroje k táboráku.

 

Za  pořadatelé a účinkující  srdečně zve  A DĚKUJE  Pavla Walková  

plakát (2).jpg


21. 4. Alexandra

Zítra: Evženie

Návštěvnost stránek

293651