mapa

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Obec Nošovice > Aktuality > Informace k MHD v roce 2017

Informace k MHD v roce 2017Datum konání:
31.1.2017

Vážení spoluobčané,

 

společným úsilím s obcí Dobrá se nám podařilo v loňském roce prodloužit linku MHD z Frýdku-Místku přes Dobrou až do Nošovic. Vše se zdálo být v pohodě. Občané obou obcí si zvykli používat jednotlivé spoje, uznali, že více spojů nelze zapojit, neboť finanční náklady by převyšovaly lukrativnost služby.     

 

Jaké bylo pro nás nemilé překvapení, když jsme se na konci roku dozvěděli od rozezlených spoluobčanů o změnách obou autobusových linek. Autobusy nezajížděly tam, kde před tím byli cestující zvyklí vystupovat.  Vznikl chaos v podobě neplánovaného přestupu na jiné linky. Nikdo nás s předstihem neinformoval, nikdo nás nepozval na jednání o případných změnách časů i tras autobusů MHD. Vše se odehrálo v duchu „o nás bez nás“.

 

Žádali jsme vysvětlení od náměstka primátora Statutárního města Frýdku-Místku pana Karla Deutschera, který nám sdělil, že chyba se stala na jejich straně, že se do budoucna nebude opakovat. Cestující mají využívat jednoduchých přestupů, které se ve zvolených polohách nabízejí. Za vzniklé komplikace se omlouvají.

 

Je nám velice líto, že vznikla taková situace a věci se odehrály takovým způsobem. Po dohodě s místostarostou obce Dobrá panem Mgr. Milanem Stypkou, jsme se rozhodli zahájit jednání s výše uvedeným náměstkem primátora zodpovědným za dopravu ve věci dopravy MHD. O výsledku jednání vás budeme informovat.

 

Přikládáme platný jízdní řád autobusů linek č. 3 a č. 13. Ještě jednou přijměte naši omluvu za problémy spojené s MHD. 

                                                 Miroslav Kačmarčík, starosta obce

Jízdní řád - linka č .3

 

Jízdní řád linka č. 13


26. 4. Oto

Zítra: Jaroslav

Návštěvnost stránek

294424